Zahrajte si Bingo

Bingo by se bez nadsázky dalo označit za nejpopulárnější hru všech dob. Velké oblibě se těší převážně díky lehkým pravidlům: hra je jako stvořená pro ty, co si nechtějí lámat hlavu. V jednoduchosti je však krása: stačí si vytvořit celý tiket z vylosovaných čísel a máte o výhru postaráno.

Zahrajte si Bingo

Klasika

Pokud preferujete klasickou verzi binga, která se hraje u stolu, ne u počítače, zavítejte do nejbližší herny. Pravidla binga se mohou mírně lišit, pro jistotu před samotným zakoupením tiketu si je radši ověřte. Někde stačí vyškrtat jen celý sloupec nebo řádek, někde však musíte mít vyškrtaný celý tiket. Jednou stanovená pravidla však zůstávají stejná a neměnná.

Online bingo?!

Jelikož v dnešní době žijeme pomalu na dva světy – offline a online – i oblíbená hra bingo má svoji online verzi. Sice se nabízí více herních variant, ale pravidla jsou všude více méně stejná. Základním prvkem offline a online verzí Binga je tiket. Co si pod tím představit a jak vůbec vypadá? Bingo tiket se obvykle skládá z pěti sloupců a řad (tzn. z 25 políček celkem), přičemž sloupci jsou postupně označené B-I-N-G-O. Podle pravidel binga každý sloupec obsahuje čísla od 1 do 15, 16-30 atd. Dohromady 75 čísel, pro výhru stačí zaškrtnout všech 25, co máte na svém tiketu.

Unibet

Online verze binga můžete vyzkoušet hned na několika webových portálech. Nejznámější stránku provozuje společnost Unibet, které se povedlo vytvořit přehlednou a uživatelsky jednoduchou verzi oblíbené hry. Bingo na internetu neklade žádné omezení na počet tiketů: díky automatické funkci označování čísel na tiketu jich můžete mít klidně desítky. V průběhu hry se můžete bavit s ostatními hráči pomocí chatu; na Unibet serveru je vám k dispozici celkem 35 bingo místností, kde se denně střídají tisícovky hráčů. Velkou výhodou stránek od Unibetu je jejich česká verze a skutečnost, že poskytují i zákaznickou podporu ve vašem rodném jazyce.

Stargames

Další české stránky provozuje společnost Stargames, která hráčům nabízí nejrozšířenější varianty binga se 75 a 90 čísly. Cílem hry je odškrtat na tiketu určitá čísla a vyplnit tak konkrétní vzorek, přičemž při variantě s 90 čísly existují tři úrovně výher. Stargames bingo naplno využívá všech online výhod, najednou totiž lze zakoupit až 60 tiketů, čísla na kartách se vám budou odškrtávat automaticky a zakoupené karty se sami srovnají podle toho, kolik čísel na nich ještě zbývá.

Expekt

Nejrychleji se rozvíjející bingo stránkou je Expekt. Kromě binga hráčům nabízí množství dalších her na podobném principu, neustále se rostoucí jackpoty a nespočet bonusů. Na webu naleznete nejen klasické bingo místnosti, ale občas můžete zavítat i do místností speciálních. Jednou měsíčně zde například naleznete místnost „CM of the Month“, Vánoční místnost, Velikonoční místnost nebo místnost Svátého Valentýna apod. Takové místnosti vám vždy nabídnou něco extra, například hry zdarma, ceny útěchy a spoustu dalších vychytávek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Zahrajte si Bingo, 4.0 out of 5 based on 1 rating