Výhry a vklady

Nejdůležitější na hraní kasino her online jsou výhry. To je důvod, proč hrací platformy poskytují různé možnosti pro výběr peněz. Tím se snadno přizpůsobují všem uživatelům. Na to, abyste začali hrát a vyhrávat nemusíte být počítačový expert. Stačí vám karta, případně účet, úvodní vklad a pak si už jen vybrat způsob vyplácení. Pro online herny je důležitá bezpečnost a rychlost a to nejen co se týče převodů peněz, vkládání záloh či vyplácení výher. Jde také o osobní údaje.

Výběry výher

Žádosti o zpracování výběrů herny obvykle zpracují do 24 hodin, v případě speciálních okolností si vyhrazují právo vyžádat doklady potvrzující totožnost hráče. Důvodem je zvýšená bezpečnost a zamezení možností podvodů.

Potvrzení vaší identity a účtu zabere jen několik minut, obvykle stačí kliknout na potvrzovací linku, která vás přesune do vašeho osobního profilu na stránce. Tam můžete bezpečně poslat kopii vašeho dokladu. I když se vám tyto postupy mohou zdát mírně otravné, jde skutečně o bezpečnost vašich výher, vkladů a také osobních údajů. Výzvy k potvrzení totožnosti byste tedy rozhodně neměli ignorovat, protože vás mohou stát možnost pokračovat v hraní.

Bezplatný výběr každých 7 dní

Služby často nabízejí jeden bezplatný výběr každých 7 dní. Pokud máte zájem stahovat si výhry častěji, aplikují se poplatky. Ty nejsou vysoké a liší se od měny a také způsobu výběru výhry. Hráči jsou zároveň upozorněni, když jim bude umožněn další bezplatný výběr. Jedinou podmínkou je, že peníze budou posílány na totéž místo, ze kterého přišla záloha a které zadáte při registraci na stránku. Opět jde o bezpečnostní kritérium. Vzhledem k vaši lokalitě a způsobu výběru peněz, může být aplikován poplatek.

Platební karty

Zaslání výher na karty jako Visa, Visa Electron nebo Mastercard zabírá obvykle jeden až tři pracovní dny. Při přímém zaslání na bankovní účet je třeba poskytnout vaše číslo účtu ve formě IBAN. Po schválení to trvá také obvykle 1 až 3 pracovní dny.

Dalším možným systémem je využívání digitální peněženky. Digitální peněženka je online systém, ve kterém můžete uchovávat své online transakce a platit jimi v téměř všech obchodech při nákupu přes internetu.

Vklad zálohy

Pokud chcete začít hrát online kasina, herny téměř bez výjimky vyžadují připsání úvodní zálohy. Vklad je rychlý a bezpečný, umožňuje také okamžitou možnost hraní. Využít můžete karty Visa, Visa Electron nebo Mastercard. Platby kartou jsou 100% bezpečné, protože vyžadují autorizaci přes bezpečnostní kód. Převod peněz je okamžitý a tak si ho můžete ihned zkontrolovat.

Využít lze i funkci převodu peněz z vašeho osobního účtu. Servisy spolupracují s většinou bank v zemi a to přes prostředníka. Zabezpečuje to transparentní a bezpečný způsob pro převod finančních prostředků.

Rychlý vklad

Pokud vám během hry docházejí finance na účtu, můžete je jednoduše doplnit možností rychlého vkladu. Umožní vám to pokračovat ve hře bez toho, abyste ji museli přerušit. Při žádosti o rychlý vklad je poplatek stažen automaticky z posledně využité karty Visa, Visa Electron nebo Mastercard.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Výhry a vklady, 4.0 out of 5 based on 1 rating