VYCHYTANÉ „APPKY“ PRO VAŠE NÁKUPY

Nakupujete rádi, ale chcete nakupovat lépe, kvalitnější věci, nebo samotné nakupování prostě chcete povýšit na něco extra? Tak tohle jsou informace přesně pro Vás.

PALM OIL SCANNER

Název je anglický, ale aplikace česká. Ať už palmový olej nejíte z dietních nebo ekologických důvodů, tahle aplikace Vám řekne, jakým potravinám se vyhnout. Stačí namířit na čárový kód a hned víte co a alternativu. No a pokud náhodou neukáže nic, můžete produkt přidat do databáze. Aplikace funguje rychle, svižně a je jednoduchá na ovládání.  Je vhodná pro iOS a Android.

VÍŠ, CO KUPUJEŠ?

Obsah palmového oleje už víme. Alergeny, éčka, náhražky cukru-s jejich odhalením Vám pomůže další aplikace s příznačným názvem Víš, co kupuješ? Zvládá vyhledávání podle názvu i kódu. Dobré je, že Vám zobrazí nejen obsah, ale pomocí barev Vám ukáže, c

o je a co není škodlivé. Hodit se bude i porovnání cen, ať se nenecháte v obchodě napálit. další českou aplikaci, která nám otestuje potraviny na éčka. Vhodná pro Android.

GEEK – CHYTŘEJŠÍ NAKUPOVÁNÍ

Rádi byste si nakoupili to nejlepší a top zboží se slevou 50-80 %? Ve Vašem kamenném obchůdku totiž zaplatíte mnohem víc. K takovému vychytanému nakupování nám slouží aplikace Geek. Ve Vašem mobilním telefonu pro Vás budou připraveny nabídky nejvýhodnějších rozměrů na hodinky, aktualizace telefonu, reproduktory, sluchátka, autopříslušenství a elektroniku. Tato aplikace nabízí zboží přímo od výrobce, takže je schopna nabízet ty nejlepší ceny. Nebaví Vás trávit hodiny na cestách, řady v obchodech? S touto aplikací nikam chodit nemusíte, prostě jen nakupujete chytře ze svého mobilu a aplikace se postará o vše ostatní.

NÁKUPNÍ SEZNAM

Každá domácnost dostává do své schránky letáky s akčním zbožím a skoro každý druhý Čech nakupuje na základě těchto letáků. Díky aplikaci Nákupní seznam můžete své nákupy více optimalizovat. Aplikace funguje tak, že zadáte kliknutím zboží, které chcete koupit, pomocí gps lokace nebo zadáním adresy nastavíte, kde chcete zboží nakoupit a aplikace Vám sdělí, které zboží ze seznamu je právě v akci dané prodejny.

NÁKUPNÍ CENTRA

Další aplikace, která je oblíbená v českých domácnostech stále víc. Pokud chcete vědět o konkrétních obchodech a nabídkách slev, které nabízejí, potřebujete vyhledat nejbližší obchod či centrum, tato aplikace Vám ráda pomůže. Zobrazí Vám mapu oblíbeného centra, zavede Vás do oblíbeného butiku, kavárny nebo najde bankomat či WC, a dokonce pomůže s nalezením východu. Nyní nabízí aplikace databázi třiceti nákupních center, ovšem tento počet se do budoucna bude rozšiřovat. Aplikace Nákupní centra Vám určitě zpříjemní Vaše dosavadní nakupování.

MOJE LETÁKY – AKČNÍ LETÁKY A SLEVY – ČESKO

Aplikace tohoto názvu patří mezi nejlepší aplikaci s letáky a kupony, která pomáhá s Vašim nakupováním. Šetří Vám totiž nejen čas, ale také peníze. V této aplikaci je velké množství obchodů a restaurací a nemusíte mít doma tuny nadbytečného papíru. Vždy Vám nabídne aktuální rabaty a nejlepší akce, slevy, kupony a výprodeje. A to vše na jednom místě!

Výhody této aplikace pro mnoho uživatelů jsou následující:

 • v několika kategoriích máte přístup k nabídkám desítek obchodů
 • zdarma pro Android a iOS
 • digitální přístup k akčním slevám, nabídkám, kuponům, rabatům
 • přidáváte si své oblíbené obchody do seznam
 • skrýváte obchody, které nemáte rádi
 • ukládáte si letáky a kupony, ke kterým chcete mít přístup i offline

V aplikaci Moje letáky najdete letáky oblíbených marketů jako je Lidl, Albert, Penny, Globus, Pepco, Jysk a Asko. Podle kategorie máte možnost třídit letáky a akční kupony rychle a snadno.

Kategorie, ve kterých můžete hledat:

 • supermarkety a hypermarkety
 • oděv a obuv
 • lékárny
 • sport
 • drogerie
 • elektronika
 • domácnost a stavebniny
 • cash & carry
 • pro nejmladší
 • chovatelské potřeby

Už nemusíte čekat na listonoše a shromažďovat papír. Díky této aplikaci budete mít své letáky na dosah ruky.

DTEST

Jedná se o aplikaci, která rozšiřuje služby populárního časopisu dTest přímo do Vašeho mobilního zařízení. Je to Váš pomocník při nákupech a výběru zboží a pomůže při problémech spotřebitelů.

Tato aplikace je zdarma ke stažení a předplatitelé časopisu dTest mají automaticky přístup ke všem výsledkům testů zveřejněné v databázi.

Mezi základní funkce patří: 

 • vyhledává a srovnává výsledky testů výrobků (ručně nebo přes čtečku čárových kódů)
 • průvodce nakupováním
 • rychlá poradna spotřebitelů
 • databáze nebezpečných výrobků
 • rozpoznání nebezpečných výrobků přes čárový kód
 • katalog éček (potravinová aditiva)

VISA PORTMONKA

Aplikace, která pomůže ulehčit Vaší peněžence. Taky Vás nebaví nosit v peněžence nespočet věrnostních plastových kartiček, které v našich peněženkách zabírají místo? Tato aplikace vznikla spojením aplikace Portmonka a společností Visa Europe. Nemusíte se bát, že byste přišli o své benefity, navíc totiž ještě získáte nové atraktivní slevové akce a nabídky u stovek obchodních partnerů. Jak tedy Visa Portmonka funguje? Pomocí aplikace nahrajete do svého mobilu všechny zákaznické karty a při návštěvě obchodu stačí jednoduše mobil vytáhnout a ukázat čárový kód. Kromě svých stávajících karet můžete získat nové karty a s nimi spojené výhody věrnostních programů. Aplikace dále nabízí množství exkluzivních slevových kuponů a aktuální nabídky ve Vašem okolí.

MAPY.CZ

Veškeré nakupování se někdy neobejde bez mapy a v terénu Vám přijde vhod aplikace Mapy.cz.

Součástí této aplikace jsou kromě klasického zobrazení map také další vychytávky.  Mezi ně patří vyhledávání firem a různých bodů v okolí. Velmi snadno si díky této aplikace můžeme během několika okamžiků najít nejbližší čerpací stanice, bankomaty, lékárny, obchody nebo dokonce ubytovací služby a MHD.

Díky těmto tipům aplikací, které Vám usnadní nakupování budete mít větší radost z každého svého dalšího nákupu a ušetříte fůru času, který budete moci trávit se svými blízkými!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VYCHYTANÉ „APPKY“ PRO VAŠE NÁKUPY, 5.0 out of 5 based on 1 rating