Sport.cz: Aplikace, která vás přenese přímo na hřiště

Milujete hokej, ale tenis vás nechává chladným? Fandíte fotbalu, ale více vás zajímá česká liga jako Bundesliga? Toto je aplikace přesně pro vás. Sport.cz pro váš iPhone nebo Android vám umožní vybrat si téma, které vás ve světě sportu zajímaja nejvíc. Proto budete vždy rychle a automaticky informováni.

sport2

Oznámení přímo na obrazovku

Sport.cz je stránka a aplikace českého internetového gigantu Seznam.cz, proto je jasné, že laťka musí být nastavena vysoko. Aplikace tak není jen výběrem aktuálních článků, nabízí také funkce live score a online přenosy z nejdůležitějších zápasů. Kromě aktuálního komentování sportovní události vás také Sport.cz může upozorňovat na změny v zápase pomocí oznámení. Pokud tedy zrovna nemáte čas se stoprocentně koncentrovat na dění na hřišti, udělá to za vás váš telefon.

Od NHL po florbal

Dalším důležitým bodem je šířka obsahu aplikace. Fotbal a hokej je u nás samozřejmostí, navíc Sport.cz pokrývá i tenis, motoristické sporty jako F1 nebo rally, atletiku, cyklistiku, zimní sporty jako lyžování, biatlon, kolektivní míčové hry (házená, volejbal, basketbal …), ale i méně typické sporty jako golf nebo florbal. Z fotbalu samozřejmě nechybí nejčerstvější informace z domácí soutěže, Ligy mistrů a Evropské ligy a také z nejdůležitějších evropských lig. Hokej je na tom podobně, NHL, KHL a domácí extraliga jsou pokryty opravdu ze široka.

sport1

Při textech a živých komentářích se možnosti aplikace nekončí. Vybrané události jsou také pokryty pomocí videa a tak je možné sledovat highlighty z nejdůležitějších sportovních událostí dle vašeho výběru.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Sport.cz: Aplikace, která vás přenese přímo na hřiště, 4.0 out of 5 based on 1 rating