Slotomania: Čtrnáct milionů hráčů se nemůže mýlit

Slotomania je aktuálně nejpopulárnějším online kasinem ve Spojeném království a soustřeďuje se především na takzvané “ovocné” výherní automaty. A Slotomania to dělá opravdu pořádně, ve vašem tabletu či mobilu je k dispozici více než 140 takových automatů s různými tématy a výhrami – tak, aby to sedělo každému jednomu hráči.

Clipboard04

Množství bonusů

První co vás po instalaci bezplatné aplikace uvítá je bonus v podobě deseti tisíců žetonů. Slotomanie celkově ráda rozdává, žetony zdarma dostanete každé tři hodiny, stejně je můžete získávat v bonusových kolech no a samozřejmě také vyhráváním v jednotlivých hrách. Slotomania také výrazně pracuje s vizuální dentitou, jednotlivé virtuální místnosti mají svůj styl s odkazy nejen na Las Vegas, ale i filmy, komiksy nebo počítačové hry.

Clipboard06

Turnaje s kamarády

Kromě automatů si v Slotomanii samozřejmě nemůže chybět poker a turnaje v něm, do kterých můžete zapojit i své přátele na Facebooku. Kdekoliv na světě jsou, můžete si trochu zahrát a zahazardovať a strávit alespoň virtuálně nějaký společný čas. A pokud chcete hrát jen tak pro vlastní radost, nezapomínejte, jackpot na vás čeká!

Slotomaniu můžete hrát přes Facebook po registraci na oficiální stránce aplikace, ale i také v tradičních iPhonů a iPadů (App Store) nebo v zařízeních s androidem (Google Play).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Slotomania: Čtrnáct milionů hráčů se nemůže mýlit, 5.0 out of 5 based on 1 rating