Skvělý Můj Vodafone: Podívali jsme se na aplikaci roku 2016

Každý z českých operátorů působí na trhu roky a to znamená, že v internetové době měli už dost času na to, aby jejich aplikace pro iPhone a iPad vypadaly co nejlépe. Podívali jsme se tedy na mobilní aplikaci červeného operátora nazvanou Můj Vodafone, která za rok 2016 vyhrála cenu Aplikace roku v kategorii Klientský servis a dokonce celkovou cenu Aplikace roku. Jak vidět, není to náhoda.

vodafone2

První pohled

Pod uživatelský příjemným a přehledným prostředím se skrývá pravděpodobně vše, co potřebujete k obsluze telefonu. Ukazuje přehledné statistiky o tom, kolik jste provolali, přečerpali dat (pro tuto funkci dokonce existuje v rámci aplikace widget s informacemi kolik dat jste již utratili), poslali SMS, máte přehled o tom, kolik jste utratili v rámci roamingu za hranicemi a také o roamingovou kalkulačku, která vám přesně ukáže kolik zaplatíte v jiným tarifním pásmu. Je dost možné, že se zrušením poplatků za roaming v Evropské unii již něco takového nebude nutné, pokud však cestujete do Spojených států nebo Asie, určitě takovou službu oceníte.

Placení bez problémů

Velkým bonusem je velmi přehledná část s fakturami, která vám jednoduše ukazuje, které faktury již byly zaplaceny a které ne. Navíc, vyúčtování si můžete stáhnout ve formátu PDF do vašeho osobního archivu. Stejně si můžete svou předplacenou kartu dobít jednoduše kreditní kartou přímo přes aplikaci.

vodafone1

Vychytávky aplikace

Jednou z vychytávek je registrování několika čísel v rámci jedné aplikace. To v praxi znamená, že pokud chcete mít přehled o výdajích například svého dítěte, nemusíte se složitě vylogovat a znovu logovat. Stejně tak, pokud chcete získat novou SIM kartu, jednoduše si o ni požádáte ve své aplikaci. Vše je pěkně pohromadě.

Zajímavé je i trackování ticketů pro klientský servis, můžete tedy vidět, zda se na vašem problému už pracuje. Pokud by se vám však něco nepovedlo vyřídit přímo přes aplikaci, prostřednictvím mapy můžete také najít nejbližší prodejnu Vodafone.

Je však velmi pravděpodobné, že kvůli kvalitě aplikace Můj Vodafone kamennou pobočku už nebudete potřebovat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)