PRO VAŠE POBAVENÍ: ZÁBAVNÉ APLIKACE JEN TAK PRO RADOST

Chcete se jen tak zasmát, ukrátit dlouhou chvíli, nebo jen zjistit, co právě letí? OK, máme pro Vás pár super tipů!

FACE OUT

Živého smajlíka z Vás udělá česká aplikace Face out, která vybírá emoji podle toho, jak se zrovna tváříte. Dokonce udělá více emoji smajlíků najednou. Potřebujete z fotky rychle vymazat identitu? Prožeňte ji aplikací Face out a ze všech obličejů jsou rázem smajlíci. Jaké přesně, to rozhodnout nemůžete. Emoji přiřazuje aplikace sama. Vy si můžete vybírat pouze sadu, například profese, kočky, bláznivé, atd. Za většinu balíčků se ale platí, a ne málo. Tato aplikace je určena pro iOS.

BITMOJI

Na rozdíl od Fase out je Bitmoji už profláknutou aplikací. Nedávno ji dokonce koupil Stepchat za miliardu korun a od té doby na ni pracuje. Teď jsou dostupní i noví avataři v Delux edici, takže jsou vychytanější, detailnější a dokonce je můžete oblíknout do značkového oblečení. Tihle smajlíci ušli opravdu dlouhou cestu. Původně to byly postavičky v editoru komiksu Bitstrips. Následovala aplikace na vytváření vlastních emoji. Proč psát přátelům text, když můžete poslat smajlíka? Zbytek je už nedávná minulost. Odkoupení smajlíků Stepchatem, propojení se sociální sítí a konečně rok 2018 a detailní smajlíci Bitmoji delux. Aplikace je určena pro iOS a také Android.

MIRROR EMOJI KEYBOARD

A pokud na nad tím nechcete trávit hodiny, tak k tomu použijete jinou aplikaci a necháte si emoji vytvořit. K tomu slouží Mirror emoji keyboard. Prostě se jenom vyfotíte a avatar je hotový.

Představte si, že se Vám do rukou dostane úžasná technologie umělé inteligence, co s ní uděláte? Borci z Mirror MI na jejich základech vytvořili aplikaci na výrobu smajlíků. Na rozdíl od Bitmoji je to úplně bez práce. Stačí vyfotit jedno selfíčko a za pár okamžiků máte sadu virtuálních nálepek. V hlavní roli – VY. Panáčka si můžete upravit, změnit účes nebo doplňky a musí se uznat, že se aplikace celkem trefuje do podoby. Aplikace je určena pro iOS a také Android.

KIRAKIRA+

Lesk jako blesk? Chcete zářit jako v reklamě tablety do myčky? A to se ani nemusíte mýt. Stačí mít tu správnou aplikaci. Za vše třpytivé může aplikace KiraKira+, která v japonštině znamená něco jako lesklý make-up. Vyšla něco před dvěma lety, ale celosvětově známou se stala až po posledním londýnským fashion weeku kde si ji stáhly modelky, pak si to dávaly na svůj Instagram a od nich to potom okopírovali všichni ostatní.

Něco takového mohlo vzniknout jen v Japonsku, KiraKira+ zvýrazňuje odlesky na fotkách a videích. V nabídce lze přepínat mezi několika filtry a třemi stupni intenzity. Při té nejvyšší se Vám bude lesknout i oční bělmo. KiraKira+ umí dělat fotky, videa i něco mezi, to znamená, fotky s animujícími odlesky. KiraKira+ je exklusivně ke stažení pro Iphone. 

SELFIE FLASH

V překladu něco jako selfie blesk, no ale prostě to kopíruje to světýlko, co mají fotografové třeba na mejdanech. Aplikace, která funguje napříč snad všema fotografickými aplikacemi, jako je třeba Instagram nebo Stepchat. Stačí si ji stáhnout, zapnout, namířit kolečko a už to jede.  Tato aplikace je určena pro Android.

SELFISSIMO

A nakonec je zde něco pro oba tábory (android, iOS). Budete si připadat jako u pravého italského fotografa. Ale je to takový apps periment. Prostě Vás to vyfotí ve chvíli, kdy změníte polohu. A při každé fotce to píše zajímavé hlášky. Chtěli byste si vyzkoušet modelingové focení? Máte dvě možnosti. Buď si za pár litrů zaplatíte nějakého super fotografa nebo si zdarma stáhnete aplikaci Selfissimo. Výsledek bude více méně stejný. Série fotek pro Váš Instagram. Povedená „appka“, jen fotí černobíle.

 

Mezi další vtipné aplikace můžeme zařadit:


ZÁBAVNÉ FOTOMONTÁŽE

Free aplikace, jež Vám umožní, abyste si sestavili vtipné fotomontáže a získali tak svůj vlastní styl.Mají možnosti jako

 • výběr z více než 100 šablon a rámů
 • mnoho fotografických efektů
 • obrázek si vyberete z galerie (zvíře, ošklivé, pěkné, krásné, retro, smoking)
 • nebo vyfotíte, přidáte svůj nezapomenutelný úsměv a může vzniknout řada vtipných obrázků
  Filtr photo edition (více možností)

Vyberete si rámeček z nabídky, vyberete si vlastní obrázek nebo se vyfotíte, přidáte nějaký efekt filtru, dokončíte montáž a sdílíte se svými přáteli a rodinou.

VYJMOUT VLOŽIT FOTO BEZEŠVÝ

Chcete vtipné a legrační snímky? S aplikací Vyjmout Vložit Foto Bezešvý se můžete postavit vedle Vaší oblíbené celebrity nebo se díky aplikace přesunete na jakékoliv místo na světě. Pro ještě větší zábavu si vyměňujete tváře s přáteli nebo si je vyměňujete s hvězdami či zvířátky.

Používání této aplikace je velice jednoduché. Importujete fotky ze své galerie nebo si je naleznete na webu. Oříznete si, co potřebujete, uvedete, kam obrázek vložíte a aplikace se o zbytek postará sama.

Nakonec svůj výsledný obrázek budete sdílet se svými přáteli pomocí sociálních sítí a budete se u toho nesmírně bavit!

https://youtu.be/yt82FNBJiUQ

FOTO MAKE-UP

Chcete vypadat na fotce krásně? K tomu slouží nová aplikace, která patří mezi nejlepší make-up aplikace. Volíte pro sebe a pro každou jinou osobu na obrázku vlastní make-up.

Aplikace má tyto funkce:

 • Rtěnka-můžete si vybrat z několika různých barev rtěnek
 • Obličejový prášek-odstraníte nedostatky a získáte jednotný vzhled kůže
 • Tváře-vyberete si skvělý odstín ruměnce a nastavíte si intenzitu
 • Oční stíny-zvolíte si z celé škály očních stínů
 • Řasy-vyberete si nejlepší řasy pro vaše oči
 • Obočí editoru-změňte své obočí. Existuje mnoho obočí
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)