Mobilní sázení. Je to v České republice legální?

Sázení přes mobil prošlo v posledních letech výrazným rozvojem a jeho podíl na celkových sázkách se rapidně zvýšil. Jak jinak, když vezmeme v úvahu, že v dnešní době každý sázkař je vybaven mobilním telefonem nebo smartphonem. Mobilní sázení se uskutečňuje pomocí mobilní verze webových stránek sázkové kanceláři (vhodné pro majitele mobilních telefonů) nebo speciální mobilní aplikace (vhodné pro majitele chytrých telefonů nebo-li tzv. smartphonů). Jedná se o naprosto legální způsob sázení, který získává čím dál víc příznivců díky možnosti uzavřít sázku kdekoliv a kdykoliv rychle a pohodlně.

SazkaBet

Vsaďte si kdykoliv a kdekoliv!

Díky mobilnímu sázení získáváte okamžitý přehled o stavu zápasu či skóre. Třeba když zrovna sledujete v televizi zápas, rovnou na svém mobilu můžete zkontrolovat jeho výsledky nebo vývoj ostatních utkání ve skupině. Výsledky zápasů a přehled statistik máte vždy po ruce ve vašem mobilu! A co když zápas už běží? V tomto případě přijde na řadu možnost live sázení – sázky v průběhu utkání.

5 největších hráčů

Sázkařský trh v České republice je rozdělen mezi 5 největších hráčů: společnosti Sazka, Fortuna, Synot Tip, Tipsport a Chance. Každá z pěticí domácích sázkových kanceláří poskytuje pro své věrné zákazníky nejen možnost sázení na pobočkách kanceláří, ale nově také možnost online sázení nebo sázení přes mobil.

pohodlně

SazkaBet

Jeden z nejvýznamnějších hráčů v oblasti sázení společnost Sazka nabízí svým zákazníkům vlastnícím smartphony pohodlný přístup přes speciálně vyvinutou mobilní aplikaci, která se dá během chvíle stáhnout přes www.sazkabet.cz. Aplikace je dostupná jak pro systémy iOS, tak i pro Android. SazkaBet je jednoduše ovládatelná aplikace, se kterou si poradí i nezkušené sázkaři, přičemž registrace je zcela zdarma, neplatíte žádný manipulační poplatek!

fortune

Fortuna

Druhý nejvýznamnější hráč společnost Fortuna také nezůstala pozadu a přišla na trh s nabídkou mobilní aplikace určené pro chytré telefony. Nyní ve vašem mobilu můžete sledovat online přenos zápasu a současně si vsadit! Aplikace nevynechává žádnou možnost sázení včetně rozpisů pro Maxikombi LIVE. Díky široké podpoře mobilních zařízení si aplikaci můžou pořídit jak majitele systému Android, tak i iOS.

Mějte však na paměti, že po založení mobilního účtu je nutné pro dokončení registrace osobně navštívit pobočku sázkové kanceláře. Tento krok má zabránit přístupu nezletilých a jejich zneužívání anonymity mobilního sázení.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Mobilní sázení. Je to v České republice legální?, 4.0 out of 5 based on 1 rating