Mobilní aplikace, které usnadní váš život

Pocket

Pocket

Pomocí šikovné aplikace Pocket (česky „kapsa“) si do mobilu můžete ukládat blogové příspěvky a články, abyste je mohli přečíst kdykoliv, aniž byste museli být online. Jedná se o skvělý způsob, jak udržet krok s množstvím online publikací. Aplikace Pocket také sleduje, o která témata se zajímáte, a je schopná vám příspěvky doporučovat. Třešničkou na dortu pak je možnost zvětšit či zmenšit původní písmo a přizpůsobit tak obsah vaším očím.

Wunderlist

Wunderlist

Aplikace Wunderlist umožňuje vytváření seznamů Oblíbených, ať už se jedná o restaurace, filmy, nebo památky. Většině uživatelů je ale povědomá díky funkci To-do list. V praxi to znamená sestavení seznamu úkolů, který pak můžete sdílet, což ocení nejen kolegové, ale i rodinné příslušníci. Jak se nám svěřila jedna z uživatelek: „Wunderlist používám v práci i doma. Manžel dostane do mobilu připomínku po každé, kdy musí umýt nádobí“. Je to užitečný nástroj pro ty, co chtějí zvládnout více úkolů najednou a na žádný nezapomenout.

MeMail

Jak napovídá samotný název aplikace MeMail umí jednu jedinou věc a zvládá ji perfektně: za 2 kliknutí si sám sobě můžete poslat email. Na co se tato aplikace hodí? Na rychle poznámky, připomínky nebo nápady, o které by byla škoda přijít. Počmárané papírky jsou dávnou minulostí!

Word Lens

WordLens

Neopovažujte se vyrazit na cestu bez aplikace Word Lens ve vašem mobilu. Word Lens dokáže neuvěřitelné: přeložit text z obrázku do vašeho rodného jazyka. Představte si, že v restauraci dostanete menu psané hieroglyfy a nemáte sebemenší jistotu, zda dokážete vytipovat rýži s kuřecím masem. S Word Lens si jídelní lístek jednoduše vyfotíte a během chvíle budete mít překlad všech jeho položek. I když nebude 100%, ale hold to je lepší než vybírat podle obrázků.

Couch to 5k

Pokud rozluštíte šifru, která se skrývá v názvu aplikace, přijdete na to, že vás naučí uběhnout 5 km. Zdá se vám to jako nesplnitelný úkol? Ale kdepak! Aplikace vám dává zvukové pokyny, tím pádem je stejně výkonná jako osobní trenér. Promo slibuje, že s tímto šikovným pomocníkem během 9 týdnů budete připraveni uběhnout pět kiláčků. Nechte se překvapit!

Boomerang

Aplikace Boomerang slouží jako nástavba oblíbeného Gmailu. Umožní vám nastavit pop up upozornění, které na vás vyskočí po každé, když nedostanete odpověď na e-mail ve stanoveném čase. Aplikace vám také nabídne možnost umístit zprávu znovu do horní části složky Doručená pošta; můžete tak pohodlně filtrovat maily, které si vyžadují pozornost. A funkce, kterou milujeme nejvíc? Možnost naplánování odeslání emailů! Je prostě skvěly, když si můžete email připravit dopředu a nastavit čas jeho odeslání.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Mobilní aplikace, které usnadní váš život, 5.0 out of 5 based on 1 rating