Majitelky Iphone, těchto 10 aplikací vám nesmí chybět

Umíte si představit život bez chytrých telefonů? Asi těžko, že? Bez těchto šikovných pomocníků už málem nedáme ani ránu. Dělají náš život pohodlnější a šetří náš čas. Králem všech chytrých telefonů je beze sporu Iphone, který je oblíbený nejen díky funkčnosti, ale také designu. Přinášíme vám 10 aplikací, které si můžete užít zcela zdarma!

Portmonka

  • Portmonka

Aplikace Portmonka je jedničkou v počtu stahování v českém AppStore. Co tak zázračného nabízí? Umožňuje vám mít zákaznické a věrnostní karty uložené v mobilu místo peněženky. Tím pádem karty nezabírají žádné místo, jsou vám vždy po ruce a můžete s nimi víc ušetřit. Portmonka je tak skvělá, že pomocí geolokace sama v obchodě najde potřebnou kartu!

Heureka

  • Heureka.cz

Aplikace Heureka.cz se stane vaší nejlepší kamarádkou a provede vás procesem nakupování. Porovná ceny milionů produktů a poradí, kde je cena nejnižší. Díky recenzím uživatelů se přesvědčíte o kvalitě vybraných výrobků. Produkty můžete procházet podle kategorií, nebo je třeba vyhledat podle čárového kódu. Rozsáhlé fotogalerie a aktuální informace o dostupnosti zboží vám ušetří čas a usnadní život.

VotočVohoz

  • VotočVohoz

Pokud ještě stránky www.vinted.cz (dřívější VotočVohoz) neznáte, slouží pro všechny nákupní maniačky. Na webu se dá měnit a nakupovat oblečení, doplňky a kosmetika. Pomocí aplikace VotočVohoz můžete spravovat váš účet přímo z mobilu, hledat a prodávat oblečení, nahrávat nové předměty do katalogu – vše bleskovou rychlostí ať jste kdekoliv. Zbavte se zbytečných předmětu ve skříni a zároveň si obnovte šatník!

pohybem

  • EPP – Pomáhej pohybem

Aplikace od Nadace ČEZ je skvělou možností nejen zasportovat, ale zároveň podpořit dobrou věc. Ať už s telefonem jezdíte na kole nebo běháte, aplikace zaznamenává váš pohyb (počítá se chůze, lyžování, běh apod.) a generuje body, které následně můžete věnovat vybranému charitativnímu projektu. Pokud nashromážděte za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ váš projekt podpoří finanční částkou. Tuto mobilní aplikaci můžete používat i jako klasický sporttracker pro sledování sportovních výsledků.

  • ZnámýLékař

Aplikace, pomocí které si najdete spolehlivého lékaře a domluvíte si termín návštěvy online. Tisíce recenzí jiných uživatelů vám pomůžou s výběrem toho nejlepšího odborníka. Jednou z největších výhod aplikace je možnost hledání lékaře podle místa vašeho pobytu.

DameJidlo

  • DameJidlo.cz

Ráda vaříte, ale zrovna toho bylo hodně v práci a nestihla jste nakoupit? Nedělejte si starosti, objednejte si jídlo přímo domu s aplikací DameJidlo.cz. Aplikace poskytuje největší výběr restaurací, stačí jen zvolit kuchyni, na kterou zrovna máte chuť: italskou, čínskou, českou atd.

Yelp

  • Yelp

Pomocník, kterého oceníte nejen v období dovolené. Nehledě na to, kde se aktuálně nacházíte, tato mobilní aplikace pro vás vyhledá nejbližší firmy v okolí. Ať už sháníte kadeřníka nebo opravnu obuví, potřebujete se naobědvat nebo se skvěle pobavit. Určitě stojí za vyzkoušení, navíc když je ke stažení zdarma.

iDNES

  • Jízdní řády iDNES.cz

Aplikace Jízdní řády vám pomůže jednoduše najít jízdní spojení v rámci celé ČR. Ať už se chystáte na cestu autobusem, vlakem nebo MHD, mobilní aplikace zajistí, že do cíle dorazíte včas. Ve vybraných městech si při výběru spojení můžete rovnou zakoupit SMS jízdenku. Jednou vyhledané spoje si můžete uložit pro pozdější využití.

MyFitnessPal

  • MyFitnessPal

Aplikace MyFitnessPal je jedním z nejlepších sporttrackeru a počítadlem kalorií. Jednoduchý design a rozhraní umožňuje snadné a rychle používání, což ocení každý, kdo se snaží dosáhnout dlouhodobých fitness výsledků. Aplikace mimo jiné nabízí přístup ke kompletní výživové databázi potravin.

Pinterest-cz

  • Pinterest

Je virtuální úložiště fotek a obrázků všeho druhu. Jakoukoliv fotku, na kterou narazíte online, si můžete připnout na nástěnku. Nástěnky se dá tematicky roztřídit, tak například si můžete vytvořit nástěnku s názvem Naše budoucí kuchyň a ukládat do ní všechny inspirativní obrázky designů kuchyní. Nástěnky jsou veřejně přístupné, což umožňuje snadné sdílení s přáteli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Majitelky Iphone, těchto 10 aplikací vám nesmí chybět, 5.0 out of 5 based on 1 rating