JAK HRÁT A NEPROHRÁT KALHOTY

Výzkumy uvádějí, že Češi loni prohráli v hazardních hrách více jak 40 miliard korun, což je ještě o třetinu více než v roce 2015. Své zastoupení samozřejmě mají i online hazardní hry, které jsou zvláště u mladší generace velice oblíbené a jsou čím dál více populární. Vidina snadné výhry je však kolikrát tak silná, že člověk zapomene na všechny zábrany a hře se oddá na 200%. Jak hrát tedy online a neprohrát kalhoty? Připravili jsme si pro Vás pár jednoduchých triků, které se Vám jistě budou hodit.

Vyhněte se ukvapeným rozhodnutím  

Auto, nemovistost či partnera vybíráte mnohdy několik let, velice pečlivě a obezřetně. Stejně tak byste měli přistupovat i k výběru online kasina, kterých je plný internet. Zaměřte se zejména na herní nabídku, která by měla být pestrá, samozřejmě s ohledem na Vaše požadavky. Dalším důležitým aspektem, zejména pro nováčky, jsou hry zdarma, které Vám umožní ujasnit si pravidla a fungování hry. Dále je výběr online kasina limitován požadavky konkrétního hráče, například herní limity

, možnost hraní v mobilu či finanční transakce.

Nastudujte si důkladně pravidla hry

Znát pravidla hry je základe úspěchu. Zvláště tomuto bodu věnujte dostatečný čas a usilí, aby Vás později nic nepřekvapilo.

Nechte si poradit od zkušenějších

„Učený z nebe nespadl“. I toto pořekadlo v oblasti hazardních her rozhodně platí. Jsou věci, na které příjdete lehce sami, ať už jde o pravidla hry, nabídku her, platební možnosti a podobně. Jsou však informace, které se dozvíte jen na hráčských fórech a diskuzích, proto je tedy navštivte.

Nikdy nevsázejte všechno

I přes to, že Vám to dovoluje Vaše peněženka, nikdy nevsázejte všechno. Jednak byste rychle ve hře skončili, navíc nenaberete potřebné zkušenosti. Doporučujeme vsázet menší obnosy, zejména zpočátku, jedině tak se brzo dopracujete k výhře.

Sebekontrola

Ne nadarmo se říká, že v tom nejlepším se má přestat. Tohle je první důvod, kdy byste měli zabalit karty a naučit se říkat „dost“. Druhým důvodem by pro Vás měla být větší prohra, než jste očekávali. V tomto případě to zabalte také. Nezapomínejte na to, že žádný automat nenabízí 100% návratnost investice a u žádného nemáte jistotu, že neprohrajete všechno, když právě dlouho vyhráváte. Mějte čistou hlavu a nenechte se hrou unést.

Pozor na lákavé Jackpoty

6.Vysoké jackpoty jdou sice lákavé, ale mnohdy v sobě skrývají mnohá úskalí. Je totiž nutné vsázet mnohem vyšší částky a výhry nejsou tak vysoké, jak se mohou zdát. Vybírejte proto automaty s nižším jackpotem a vsázejte nižší částky peněz.

Naučte se hospodařit se svými penězmi

Hazardní hry pochopitelně přínášejí vidinu obrovských výdělků, které jsou více než lákavé. Nezapomínejte však na finanční gramostnost a hospodárnost, tzn. bankroll management. Pečlivě zvažte Vaše finanční možnosti a vždy si nechávejte rezervu. Maximálně využívejte bonusů za Vaši novou registraci či nový vklad. Důležité je zdůraznit, že nikdy si na hraní online hazardních her nevyčleňte více peněz, než si můžete dovolit prohrát.

Hrajte fér

Hraním podle pravidel a bez podvádění, si ušetříte mnohé komplikace, které by ve výsledku nemusely být příjemné. Hrozit Vám může přinejmenším zdlouhavé vysvětlování, zablokování účtu nebo dokonce zmrazení finančních prostředků. Online kasina hrají fér, buďte tedy fér i Vy.

Nebuďte nedočkaví a očekávejte reálné výhry

První návštěva online kasina či první výhra je většinou spojena s obrovským pocitem euforie a touhou po dalším úspěchu. Buďte ale nohama na zemi a vyhněte se neomaleným uspěchaným krokům, kterých byste mohli pozděli litovat. Buďte trpěliví, přemrštěné výhry nikdy nejsou bez investice a bez práce. Pečlivě uvažte každý svůj vklad a jeho výši.

Vždy s dobrou náladou!

18.Ačkoliv se rady typu: „Hrajte vždy s dobrou náladou, odpočatí a střízliví.“ mohou zdát jako klišé, opak je pravdou. Hraní hazardních her vyžaduje vždy soustředěnost, čistou hlavu a také energii, protože Váš výsledek závisí na Vašem střízlivém rozhodnutí. Jestliže už chcete hrát v situacích, kdy se na hru z jakéhokoliv důvodu nemůžete naplno soustředit, pak je lepší si vybrat takové, u nichž toho nemůžete tolik zkazit, jako je třeba online ruleta nebo výherní automaty.

Do jaké míry je hraní online hazardních her považováno za „normální“? Toto je otázka, která nelze jednoduše definovat konkrétními čísly či činy, nicméně po přečtení předchozích 10 bodů je všeobecná odpověď poměrně jasná. Pokud máte svou hru a především své výdaje pod kontrolou, pak se dá tato činnost bez problému zařadit mezi zábavu jako kteroukoliv jinou, při níž si krátíte dlouhou chvíli, odreagováváte se od každodenních starostí a podobně. Někomu příjde smysluplnější návštěva divadla, kina, večeře či jiné kulturní akce, jiný si zase zahraje svou oblíbenou hru online. Pokud svým hraním neomezujete sebe či okolí, není důvod se nad Vašim koníčkem nějak znepokojovat. Pokud toto vše zvládnete, budete mít reálné výsledky, případně si jste jisti, že umíte hrát skutečně jen pro zábavu, pak je teprve vhodná chvíle doufat, že najdete pochopení u svého okolí, které poté může být Vašim dalším pozitivním krokem k tomu, jak vyhrávat v online casinu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (2 votes cast)
JAK HRÁT A NEPROHRÁT KALHOTY, 2.0 out of 5 based on 2 ratings