HERNÍ AUTOMATY TADY A TEĎ: TOP 5 PRO VÁŠ MOBIL

Nyní už můžete hrát Vaše oblíbené sloty z pohodlí domova, z kanceláře, v autobusu nebo kdekoliv jinde. Stačí vytáhnout mobilní telefon z kapsy, připojit se na internet a roztočit válce. Herních automatů si můžete užívat jak zadarmo, tak za reálné peníze v jednom z mnoha herních kasin. Ačkoliv herní automaty nebyly první volbou her do mobilu, postupem času se staly nejoblíbenější hazardní hrou v mobilním telefonu.

V současné době je na trhu nespočet možností, jak hrát online hazardní hry. Vždy tomu tak ale nebylo. Průkopníkem v této oblasti byl iPhone, který se mobilním hazardním hrát otevřel v roce 2008 díky svému AppStore. Právě tady mohli developeři prodávat své aplikace přímo koncovým uživatelům, aniž by se museli spoléhat na prodejce mobilních telefonů či operátory. O rok později se nenechal zahanbit ani Android od společnosti Google, který uvedl na trh vlastní market (dnešní Googleplay).

Pokud se chystáte hrát sloty v mobilu, nabízí se Vám hned několik možností. Herních automatů si můžete užívat jak ve Vašem prohlížeči, aniž by jste museli do mobilu cokoliv stahovat. V tomto případě jsou však Vaše možnosti omezené, neboť mnohá kasina takto dovolí hrát jen několik kol, avšak zdarma. Pro rozšířené hraní je nutná registrace.

Další možností je stáhnout si herní aplikaci přímo do mobilu. V tomto případě můžete hrát zadarmo neomezeně, kdykoliv si vzpomenete, dokonce i bez internetového připojení. Instalace aplikace je stejně jednoduchá, jako u kterékoliv jiné hry do mobilu. Musíte si však dát pozor, aby aplikace byla s Vašim operačním systémem v mobilním telefonu kompatibilní. To znamená, že volíte buď Android, iOS nebo iPhone.

5 TOP Herních automatů v mobilním telefonu:

  • STARBUST

ïTento herní automat vypadá na první pohled velice jednoduše, avšak již po pár otočkách Vás dostane nejenom svým designem, ale také poutavými zvuky a příjemnou hudbou. Lze ho hrát jak v mobilním telefonu, tak na počítači a to jak zdarma nebo již od pár haléřů. Starbust je pětiválcový automat plný hvězdiček, drahokamů, barů a semdmiček, které nabízejí výhru v obou směrech. V tomto případě automat nabízí hlavní výhru 500tisíc korun. Staruburs však nabízí pouze jeden bonusový prvek a tím je Starburst Wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní znaky a spouští re-spin.

  • MEGA FORTUNE

Mega Fortune je 5 válcový, 3 řadový, 25 řádkový video hrací automat, který můžete hrát na 1 až 25 sázkových řadách s 1 až 4 sázkovými úrovněmi. Jeho hlavní předností je, že nabízí opravdu lákavé obrovské jackpoty. Díky této skutečnosti se stal jedním z top automatů po celém světě. Jackpot se zde pohybuje kolem 1 milionu eur, ale i mnohem více. Rekordní jackpot 17 miliónů eur je dokonce zaznamenám v Guinessově knize rekordů. Potká štěstí i Vás?

  • MEGA MOOLAH

Je jedním z pár herních automatů s progresivním jackpotem, díky kterému je svět bohatší o nové milionáře. Kromě šance na jackpot Mega Moolah obsahuje in-game bonusy v podobě Wild symbolů, které fungují jako

 substitut za ostatní hrací znaky a Scatter symboly, které aktivují free spiny ztrojnásobují výhru. Tento automat má 5 válců a 25 výherních linií, na kterých prezentuje atmosféru afrického safari, které je nápadně podobné Lvímu králi. Možná díky tomuto atraktivnímu a nevšednímu designu se stal automat celosvětově oblíbeným.

  • NEON STAXX

Online výherní automat Neon Staxx zdarma je dalším výtvorem společnosti NetEnt, který vás svým zářivým a pestrobarevným designem s neonovými světly vezme na virtuální prohlídku osmdesátých let minulého století. Jedná se velmi rychlou hru s unikátní neonovou grafikou a nezaměnitelným hudebním doprovodem. Automat má 5 válců a 40 výherních linií se spoustou funkcí, jako například spiny zdarma a funkce Super Staxx, která nabízí možnost vysoké výhry. Nejhodnotnějším symbolem automatu je Wild symbol, který Vám vyplatí až 200 mincí.

  • WHITE KING

ïVelice příjemný automat s poutavou hudbou a symboly zvířat nabízí nejen skvělé efekty, ale i vysoké výhry. Autom je určený především pro hráče kliďasy, kteří vyhledávají právě poklidnou atmosféru  horské přírody. White King má 5 válců, 40 linií a několik zajímavých funkcí, jako například free spiny, díky který se můžete dopracovat k opravdu pěkným výhrám.

Ať už se rozhodnete hrát herní automaty v mobilu zdarma či za peníze, věříme, že si je patřičně užijete. Jak už bylo zmíněno, k plné verzi hry potřebujete registraci v online kasinu, která je také potřebná pro umožnění Vašich vkladů a vyplácení výher. Výhodu je, že Vaše registrace v mobilním telefonu je plně kompatibilní s případnou registrací, kterou jste provedli na stolním počítači nebo v notebooku.

Podmínky herních automatů v mobilu jsou totožné jako při hraní na PC, kdy nepřicházíte o žádné vstupní bonusy ani jackpoty. Obrovským benefitem mobilního telefonu s datovým či wifi připojením je, že jej můžete vytáhnout a hrát prakticky kdekoli, což Vám stolní počítač nedovolí. Aťsi hraním herních automatů budete krátit jen dlouhou chvíli či budete usilovat o jackpot, přejeme mnoho štěstí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
HERNÍ AUTOMATY TADY A TEĎ: TOP 5 PRO VÁŠ MOBIL, 4.0 out of 5 based on 1 rating