Caesars Slots přináší kouzlo Las Vegas do vašeho telefonu

“Zažijte vzrušení opravdového Las Vegas,” píše v popisu hry Caesars Slots její vydavatel. O takovém prohlášení těžko zapochybovat, když máte k dispozici hru optimalizovanou pro iPad, která nabízí možnost získat tisíce kreditů zdarma každý den, ale i hustý jackpot a velké výhry.

ceasar1

Pro Android, iPhone i Facebook

Ceasears Slots od společnosti Playtica je jedním z nejpopulárnějších virtuálních kasin online, kromě App Store pro Apple jej totiž můžete najít i jako hru ve vašem profilu na facebooku, ale také v Google Play pro Android a v obchodě s aplikacemi určenými pro telefony od Microsoftu. Aplikace je tak dokonale mobilní a přizpůsobuje se tomu, kde ji opravdu chcete hrát.

ceasar2

Elvis hraje s Kleopatrou

Caesars Slots se snaží přinášet kouzlo Las Vegas do vašeho telefonu, proto je ve výběru her patřičně graficky vybavený, obohacený o poutavé vizuální a zvukové efekty. Můžete zde tak najít virtuální výherní automaty s modlou USA, jakou je Elvis, nechybí ani antičtí bohové na čele s Diem nebo neodolatelnou Kleopatrou. Pokud preferujete ruletu, pomocí Ceasars Slots si můžete přisednout ke stolu a podívat na točící se kruh, který přináší nepředstavitelné výhry.

ceasar3

Karty i se vstupním bonusem

Totéž platí i o video pokeru a blackjacku pro fanoušky karetních a taktických her. Všechno to se nachází v jediné aplikaci, kterou najdete online na platformě, která vám vyhovuje. Navíc, jako nový hráč nezačínáte od nuly, Caesars Slots totiž nabízí vstupní welcome bonus až ve výši 25 tisíc mincí zcela zdarma. A teď už nemusíte plánovat výlet do Las Vegas, abyste si užili stovky různých hazardních her.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Caesars Slots přináší kouzlo Las Vegas do vašeho telefonu, 5.0 out of 5 based on 1 rating